Start of the event: 03.10.2020. 09:00
Gen Name Number Team Time Pace Points
1 Nemanja Ristović 060 M PSK Mosor Niš 0:43:45 09:31 8.90 Finished
2 Jovan Rajković 037 M Čobanmadam 0:44:41 09:43 8.51 Finished
3 Ivan Jovanović 034 M PEK Gora Kragujevac 0:46:40 10:09 7.76 Finished
4 Aleksandar Radukin 044 M PSD Železničar Novi Sad 0:47:44 10:23 7.39 Finished
5 Marko Jovanović 032 M PEK Gora Kragujevac 0:48:20 10:30 7.20 Finished
6 Srđan Máté 055 M PSK Pobeda Beograd 0:49:43 10:48 6.78 Finished
7 Slavko Panić 015 M PSK Pobeda Beograd 0:50:37 11:00 6.52 Finished
8 Aleksandar Vukmirović 045 M PK Železničar Inđija 0:51:02 11:06 6.41 Finished
9 Vladimir Potrić 030 M PEK Gora Kragujevac 0:51:16 11:09 6.35 Finished
10 Dejan Jovanović 058 M PSK Pobeda Beograd 0:52:20 11:23 6.07 Finished
1 Snežana Đurić 029 Ž PEK Gora Kragujevac 0:53:25 11:37 5.81 Finished
11 Aleksandar Blagotić 031 M PK Železničar Niš 0:55:07 11:59 5.44 Finished
12 Petar Nenadov 013 M PK Železničar Inđija 0:57:13 12:26 5.02 Finished
2 Milena Gatarić 046 Ž PSD Železničar Novi Sad 0:57:26 12:29 4.98 Finished
13 Zoran Marković 059 M PSD Železničar Novi Sad 0:57:28 12:30 4.97 Finished
14 Viktor Prčić 053 M PSK Spartak Subotica 0:57:31 12:30 4.96 Finished
15 Dragan Stojiljković 002 M PSK Mosor Niš 0:58:19 12:41 4.82 Finished
16 Aleksandar Jovanović 042 M PSK Balkan Beograd 0:58:47 12:47 4.74 Finished
17 Mihailo Topalović 024 M PK Era Užice 1:00:44 13:12 4.42 Finished
18 Marko Marjanović 004 M 1:01:06 13:17 4.36 Finished
19 Vladimir Banić 012 M PK Železničar Inđija 1:01:12 13:18 4.35 Finished
20 Dragan Grujić 040 M 1:02:10 13:31 4.20 Finished
21 Nenad Nikolić 039 M 1:02:28 13:35 4.16 Finished
22 Dragan Glišić 009 M PSD Ljukten Trstenik 1:02:33 13:36 4.15 Finished
23 Marko Popović 054 M PSD Železničar Novi Sad 1:02:40 13:37 4.13 Finished
3 Suzana Aćimović Đumić 047 Ž PK Železničar Inđija 1:03:27 13:48 4.02 Finished
24 Vladimir Ranisav 016 M PD Azimut Beograd 1:04:03 13:55 3.94 Finished
25 Đurđe Atanacković 033 M PEK Gora Kragujevac 1:04:05 13:56 3.94 Finished
26 Aca Krstić 025 M PSK Mosor Niš 1:05:30 14:14 3.76 Finished
27 Goran Ungurović 018 M PSK Balkan Beograd 1:05:51 14:19 3.72 Finished
28 Aleksandar Mitić 036 M PD Jelenak Pančevo 1:06:57 14:33 3.59 Finished
4 Jadranka Tasić 035 Ž PSK Mosor Niš 1:06:57 14:33 3.59 Finished
29 Dejan Prčić 051 M PSK Spartak Subotica 1:07:26 14:40 3.53 Finished
5 Jovana Ljubomirović 026 Ž PSK Mosor Niš 1:08:52 14:58 3.38 Finished
30 Stefan Krstić 021 M 1:09:15 15:03 3.34 Finished
31 Luka Stojanović 020 M Codemancy Studio 1:11:10 15:28 3.15 Finished
6 Maja Stanković 056 Ž PSK Pobeda Beograd 1:11:51 15:37 3.08 Finished
32 Stefan Sekulić 022 M 1:11:52 15:37 3.08 Finished
7 Ivona Velimirović 048 Ž PSK Mosor Niš 1:12:34 15:47 3.02 Finished
8 Slađana Dečermić 006 Ž PD Jelenak Pančevo 1:12:45 15:49 3.00 Finished
9 Olivera Stanković 049 Ž PSK Mosor Niš 1:13:28 15:58 2.94 Finished
10 Ivka Veljković 038 Ž Cobanmadam 1:14:10 16:07 2.88 Finished
33 Miodrag Tabaković 027 M PSD Železničar Novi Sad 1:14:44 16:15 2.84 Finished
34 Živadin Pucarević 057 M PSD Ćira Lalkovac 1:14:57 16:18 2.82 Finished
11 Aleksandra Dejanovski 023 Ž SK Tribe Beograd 1:15:03 16:19 2.81 Finished
12 Nora Bognar 052 Ž PSK Spartak Subotica 1:17:05 16:45 2.65 Finished
13 Agneš Giric-Cvetković 007 Ž PSD Železničar Novi Sad 1:21:29 17:43 2.36 Finished
14 Vedrana Gvozdenović 017 Ž PSK Balkan Beograd 1:22:13 17:52 2.31 Finished
35 Dušan Marinković 019 M PSK Balkan Beograd 1:25:34 18:36 2.12 Finished
15 Milica Luković 001 Ž PSK Balkan Beograd 1:25:34 18:36 2.12 Finished
16 Branka Čubrilović 014 Ž PSK Železničar Kraljevo 1:33:37 20:21 1.75 Finished
36 Dario Kuti 028 M SK Tribe Beograd 1:37:30 21:12 1.61 Finished
17 Sandra Pribanović 041 Ž PEK Gora Kragujevac 1:40:00 21:44 1.52 Finished
37 Nikola Minić 061 M SK Tribe Beograd 1:54:23 24:52 1.14 Finished
38 Aleksandar Božović 050 M PK Era Užice 0:00:00 00:00 0.00 DNF
39 Ljubomir Radojko 008 M PSD Ljukten Trstenik 0:00:00 00:00 0.00 DNS
18 Milena Petrović 010 Ž PSK Pobeda Beograd 0:00:00 00:00 0.00 DNS
40 Miloš Milisavljević 011 M PSK Pobeda Beograd 0:00:00 00:00 0.00 DNS
41 Miloš Stanojević 043 M PK Runolist Jagodina 0:00:00 00:00 0.00 DNS
42 Ognjen Ćirić 005 M PK Kablar Čačak 0:00:00 00:00 0.00 DNS
19 Tatjana Đurin 003 Ž PSK Pobeda Beograd 0:00:00 00:00 0.00 DNS