Početak događaja: 20.08.2022. 09:00
Gen Kat Ime Broj Država Tim Preslap Pasarelo Dev. grob 1 Boj. vode Sok. kamen Dev. grob 2 D. Dušnik Vreme Tempo Bodovi
1 1 Aleksandar Jovanović 015 015 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
2 2 Aleksandar Mitić 012 012 Serbia
["1526"] M Gen AK Spartak Opovo
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
3 3 Aleksandar Pantović 014 014 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
4 4 Aleksandar Vukmirović 008 008 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
1 1 Ana Blagojević 037 037 Serbia
["1527"] F Gen PK Vukan Požarevac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
5 5 Bela Lakatoš 007 007 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
6 6 Branislav Đumić 002 002 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
7 7 Branko Grujić 016 016 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
2 2 Danijela Jurošević 027 027 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
8 8 Darko Plavšić 005 005 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
9 9 Dejan Dimitrijević 039 039 Serbia
["1526"] M Gen Dubočica Leskovac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
10 10 Dejan Vukonjanski 013 013 Serbia
["1526"] M Gen Nema
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
11 11 Dušan Marinković 018 018 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
12 12 Goran Nikolić 017 017 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
3 3 Ivana Živković 004 004 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
4 4 Katarina Kuzman 032 032 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
13 13 Marko Erceg 019 019 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
14 14 Marko Jovanović 020 020 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
15 15 Milan Micković 034 034 Serbia
["1526"] M Gen Trkačko Udruženje RCN
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
16 16 Milan Mladenović 021 021 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
5 5 Milana Ćurčin 009 009 Serbia
["1527"] F Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
6 6 Milica Luković 028 028 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
17 17 Miloš Gopić 022 022 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
18 18 Miodrag Živković 035 035 Serbia
["1526"] M Gen X
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
7 7 Nada Živković 036 036 Serbia
["1527"] F Gen PK Vukan Požarevac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
19 19 Nemanja Slavić 023 023 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
20 20 Nenad Sudarov 033 033 Serbia
["1526"] M Gen PSD Železničar Novi Sad
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
21 21 Nikola Kosanović 024 024 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
22 22 Rade Nikolić 025 025 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
8 8 Slađana Dečermić 029 029 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
9 9 Suzana Đumić 001 001 Serbia
["1527"] F Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
10 10 Vesna Đoković 030 030 Serbia
["1527"] F Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
23 23 Vladimir Antović 011 011 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
24 24 Vladimir Banić 010 010 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
25 25 Vladimir Grujić 003 003 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
26 26 Vladimir Milovanović 026 026 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
27 27 Vladimir Živković 038 038 Serbia
["1526"] M Gen PK Vukan Požarevac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
28 28 Zoran Ovcin 006 006 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Inđija
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
29 29 Đorđe Jovanović 031 031 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Ready
30 30 Aca Krstić 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
31 31 Aleksandar Grozdanović 100000 Serbia
["1526"] M Gen MUP
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
32 32 Aleksandar Jović 100000 Serbia
["1526"] M Gen A
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
33 33 Boško Stanković 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
34 34 Darko Arsenijević 100000 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
35 35 Darko Kocev 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
36 36 Dejan Banković 100000 Serbia
["1526"] M Gen Delta Running Team
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
37 37 Dejan Potić 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
38 38 Dejan Prčić 100000 Serbia
["1526"] M Gen SPK Spartak Subotica
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
39 39 Dejan Puškarević 100000 Serbia
["1526"] M Gen Rečna Flotila Vojska Srbije
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
40 40 Djordje Stamenkovic 100000 Zimbabwe
["1526"] M Gen Planinski Trkaci
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
41 41 Dobrica Radojković 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
42 42 Dragan Bubnjević 100000 Serbia
["1526"] M Gen Železničar Leskovac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
11 11 Dragana Milanović 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
43 43 Dušan Stevanović 100000 Serbia
["1526"] M Gen Cira Lajkovac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
44 44 Goran Ungurović 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
45 45 Igor Ivanović 100000 Serbia
["1526"] M Gen Cer
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
12 12 Ivana Rodić 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
13 13 Ivona Velimirovic 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
14 14 Jelena Jović 100000 Serbia
["1527"] F Gen A
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
15 15 Jelena Paunović 100000 Serbia
["1527"] F Gen Spu Srbija U Pedalj
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
16 16 Katarina Džuverović 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Pobeda Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
17 17 Katarina Solaja 100000 Serbia
["1527"] F Gen SK Tribe
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
18 18 Kristina Jovičić 100000 Serbia
["1527"] F Gen PD Avala Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
46 46 Lazar Janković 100000 Serbia
["1526"] M Gen PD Runolist Jagodina
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
19 19 Ljiljana Krasić 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
47 47 Ljuba Andrić 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
48 48 Marko Popović 100000 Serbia
["1526"] M Gen PSK Balkan Beograd
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
49 49 Marko Radišić 100000 Serbia
["1526"] M Gen Fitbox
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
20 20 Mia Stanković 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
50 50 Milan Glavonić 100000 Serbia
["1526"] M Gen MG
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
21 21 Milica Vučković 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
51 51 Miljan Brkić 100000 Serbia
["1526"] M Gen PD Medicinar Smederevo
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
52 52 Miloš Rajičević 100000 Serbia
["1526"] M Gen PK Tara
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
53 53 Miloš Đorić 100000 Serbia
["1526"] M Gen Trkačko Udruženje RCN
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
54 54 Momčilo Mitić 100000 Serbia
["1526"] M Gen PK Železničar Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
22 22 Nela Lazarević 100000 Serbia
["1527"] F Gen PSK Mosor Niš
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
0:00:00 0:00:00 0.00 Registered
55 55 Nemanja Rasković 100000 Serbia
["1526"] M Gen PEK Gora Kragujevac
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-
( - )
-