Start of the event: 25.07.2020. 18:00
Rows:
Gen Cat Name Number Team Time Pace Points
1 1 Aleksandar Bogdanović 56 M Gen Georad 0:00:00 00:00 0.00 Ready
2 2 Aleksandar Jovanović 52 M Gen Ultra Trkač Srbija 0:00:00 00:00 0.00 Ready
3 3 Aleksandar Milic 90 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
4 1 Ana Bošković Lučić 50 Ž 40-50 AK Sava 0:00:00 00:00 0.00 Ready
5 2 Ana Miličević 49 Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Ready
6 3 Andrijana Stojičević 41 Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
7 3 Biljana Lukić 82 Ž 40-50 PK Radnički Beograd 0:00:00 00:00 0.00 Ready
8 4 Bojan Jocić 87 M Gen AK Bečej 0:00:00 00:00 0.00 Ready
9 5 Bojan Živanić 70 M Gen Alfabet 0:00:00 00:00 0.00 Ready
10 1 Borivoje Andrijević 33 M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Ready
11 5 Branislava Milošević 47 Ž Gen Olimp Vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Ready
12 6 Danica Mirosavljev 73 Ž Gen VAK 1926 0:00:00 00:00 0.00 Ready
13 2 Danimir Ljepava 32 M 40-50 SK Tribe 0:00:00 00:00 0.00 Ready
14 3 Darko Cvijić 76 M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Ready
15 9 Darko Kostić 83 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
16 4 Dejan Gojić 84 M 40-50 Vojnomedicinska Akademija 0:00:00 00:00 0.00 Ready
17 1 Dejan Milošević 58 M 50-60 0:00:00 00:00 0.00 Ready
18 5 Dejan Momcilovic 57 M 40-50 Rekreativac 0:00:00 00:00 0.00 Ready
19 6 Dragan Mladenovic 88 M 40-50 ARK Duge Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Ready
20 14 Dragan Suvajac 39 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
21 15 Dušan Nikolić 62 M Gen AK VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
22 7 Goran Nestorović 85 M 40-50 Maraton Tim Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Ready
23 8 Goran Papić 48 M 40-50 Pan Speed 0:00:00 00:00 0.00 Ready
24 18 Igor Peric 67 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
25 4 Ivana Alargić 75 Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Ready
26 8 Jelena Mirković 77 Ž Gen Asm Tim 0:00:00 00:00 0.00 Ready
27 9 Jovana Trkulja 89 Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
28 1 Lepa Aleksic 63 Ž 50-60 AK VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
29 11 Marija R. Nikolić 68 Ž Gen Maraton Klub 1893 0:00:00 00:00 0.00 Ready
30 19 Mihailo Jovanović 55 M Gen Ultra Trkač Srbija 0:00:00 00:00 0.00 Ready
31 20 Milan Mrdja 91 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
32 21 Miljan Glišić 43 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
33 9 Milorad Mirković 78 M 40-50 Asm Tim 0:00:00 00:00 0.00 Ready
34 23 Miloš Gavrilović 81 M Gen Aquila Tim 0:00:00 00:00 0.00 Ready
35 24 Miloš Kanđolas 34 M Gen / 0:00:00 00:00 0.00 Ready
36 2 Mirko Vojinović 36 M 50-60 Maratonci Pančevo 0:00:00 00:00 0.00 Ready
37 2 Nadica Jovanović 38 Ž 50-60 Samostalni Nastup 0:00:00 00:00 0.00 Ready
38 5 Nataša Ranković Jovanović 53 Ž 40-50 Delta Running Team 0:00:00 00:00 0.00 Ready
39 14 Nataša Živanović 46 Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
40 26 Nenad Bogunović 71 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
41 10 Nenad Miličić 64 M 40-50 Ak VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
42 11 Nenad Radević 61 M 40-50 AK VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
43 12 Nenad Veljković 37 M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Ready
44 30 Nikola Janković 35 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
45 31 Nikola Milovanovic 66 M Gen AK VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
46 3 Olivera Hrnjak 79 Ž 50-60 ASM 0:00:00 00:00 0.00 Ready
47 32 Petar Jović 65 M Gen AK VGSK 0:00:00 00:00 0.00 Ready
48 3 Rade Hrnjak 80 M 50-60 ASM 0:00:00 00:00 0.00 Ready
49 4 Radomir Dabić 72 M 50-60 AK Smederevo 0:00:00 00:00 0.00 Ready
50 35 Sava Janićević 42 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
51 13 Slavko Šećerov 69 M 40-50 Maraton Klub 1893 0:00:00 00:00 0.00 Ready
52 14 Slobodan Jotić 86 M 40-50 Maraton Tim Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Ready
53 38 Slobodan Mirosavljev 74 M Gen VAK 1926 0:00:00 00:00 0.00 Ready
54 39 Srđan Savić 92 M Gen Ark Somaraton 0:00:00 00:00 0.00 Ready
55 40 Stefan Ristić 51 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
56 16 Stepanov Branislava 45 Ž Gen AK Becej 0:00:00 00:00 0.00 Ready
57 41 Strahinja Perović 59 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
58 42 Trivko Svorcan 40 M Gen Olimp Vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Ready
59 43 Vladimir Jovanović 54 M Gen Ultra Trkač Srbija 0:00:00 00:00 0.00 Ready
60 44 Vlado Vujičić 60 M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Ready
61 15 Zoltan Habi 44 M 40-50 Hajduk Maraton Team Kula 0:00:00 00:00 0.00 Ready
62 1 Zoran Brada Mitrović 31 M 60+ 0:00:00 00:00 0.00 Ready
63 47 Aleksandar Adamov M Gen VAK 1926 Vršac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
64 5 Aleksandar Bokarev M 50-60 OAK Beograd 0:00:00 00:00 0.00 Registered
65 49 Aleksandar Ilic M Gen AK Kučevo 0:00:00 00:00 0.00 Registered
66 6 Aleksandar Ilic M 50-60 Maraton TIM KV 0:00:00 00:00 0.00 Registered
67 16 Aleksandar Jovanović M 40-50 Inspired By Hope Tim/beolaser Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
68 7 Aleksandar Kovačević M 50-60 Beolaser 0:00:00 00:00 0.00 Registered
69 17 Aleksandar Milanović M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
70 18 Aleksandar Saša Pesic M 40-50 ARK DUGE Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
71 55 Aleksandar Uzelac M Gen OAK Beograd 0:00:00 00:00 0.00 Registered
72 19 Aleksandar Zegarac M 40-50 Tri Swim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
73 20 Aleksandar-Malena Raca M 40-50 ARK Gradiška, Bih 0:00:00 00:00 0.00 Registered
74 6 Aleksandra Filipovic Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
75 7 Aleksandra Vrsajkovic Ž 40-50 Akhajduk Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
76 4 Aniko Jablan Ž 50-60 AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
77 20 Anja Stojanović Ž Gen AK Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
78 21 Anđela Jovanović Ž Gen Ak Čaak Čačak 0:00:00 00:00 0.00 Registered
79 58 Arpad Geirlach M Gen AK Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
80 59 Arpad Greilach M Gen AK Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
81 8 Biljana Isaković Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
82 60 Bogdan Jovanovic M Gen Test Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
83 61 Bogdan Đorđević M Gen ARK Odžaci 0:00:00 00:00 0.00 Registered
84 23 Bojaa Jovanovic Ljubisavljevic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
85 21 Bojan Kampfer M 40-50 VAK 1926 0:00:00 00:00 0.00 Registered
86 22 Bojan Manojlović M 40-50 Zdravko Mišović 0:00:00 00:00 0.00 Registered
87 64 Bojan Miljevic M Gen AK Becej 0:00:00 00:00 0.00 Registered
88 65 Bojan Samac M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
89 66 Bojan Vranjes M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
90 67 Boris Đorović M Gen Olimp-vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Registered
91 68 Borisav Milošević M Gen Dobro Jutro Apatine 0:00:00 00:00 0.00 Registered
92 2 Borislav Tubić M 60+ / 0:00:00 00:00 0.00 Registered
93 70 Branislav Srdic M Gen Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
94 71 Branko Bugarin M Gen Maraton Tim Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
95 8 Branko Mihajlović M 50-60 "Spartak" Opovo 0:00:00 00:00 0.00 Registered
96 9 Branko Milevic M 50-60 0:00:00 00:00 0.00 Registered
97 74 Branko Šarac M Gen Moj 0:00:00 00:00 0.00 Registered
98 75 César García M Gen Nike Run Club 0:00:00 00:00 0.00 Registered
99 23 Damir Batanjski M 40-50 ARK Petrovgrad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
100 77 Damir Mufić M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
101 78 Damjan Samardzic M Gen Flamingo Running Team 0:00:00 00:00 0.00 Registered
102 24 Daniejla Stankovic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
103 24 Danijel Grujevic M 40-50 Pan-speed 0:00:00 00:00 0.00 Registered
104 25 Danijela Milošević Ž Gen AK Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
105 26 Danijela Stankovic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
106 25 Darko Kojić M 40-50 VAK 1926 0:00:00 00:00 0.00 Registered
107 81 Darko Vukomanović M Gen ARK Gradiška, Bih 0:00:00 00:00 0.00 Registered
108 26 Dejan Despotovic M 40-50 Ak Maratontimhajduk Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
109 83 Dejan Jakeljić M Gen ARK Gradiška, Bih 0:00:00 00:00 0.00 Registered
110 84 Dejan Marković M Gen Olimp 0:00:00 00:00 0.00 Registered
111 27 Dejan Milosevic M 40-50 Pomoravski Maraton 0:00:00 00:00 0.00 Registered
112 86 Dejan Tesanovic M Gen Ak Hajduk 0:00:00 00:00 0.00 Registered
113 10 Dejan Ubornji M 50-60 UK Paligo Palus Palic 0:00:00 00:00 0.00 Registered
114 88 Dejan Vacic M Gen Aquila 0:00:00 00:00 0.00 Registered
115 89 Dejan Živković M Gen AK Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
116 90 Dimitrije Jovanović M Gen / 0:00:00 00:00 0.00 Registered
117 28 Dragan Funduk M 40-50 AK Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
118 92 Dragan Milić M Gen "Spartak" Opovo 0:00:00 00:00 0.00 Registered
119 29 Dragan Popović M 40-50 AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
120 9 Dragana Ivković Ž 40-50 Maraton Tim Pozarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
121 10 Dragana Špehar Ž 40-50 AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
122 94 Dusan Gutesa M Gen Ark Petrovgrad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
123 95 Dušan Milenković M Gen Aquila Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
124 96 Dušan Pantić M Gen Georad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
125 1 Erzebet Lendjel Ž 60+ 0:00:00 00:00 0.00 Registered
126 3 Goran Anticevic M 60+ Liga KOD JUGE 0:00:00 00:00 0.00 Registered
127 98 Goran Gajdoš M Gen Olimp-vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Registered
128 99 Goran Ungurović M Gen PSK Balkan, BTL 0:00:00 00:00 0.00 Registered
129 11 Gorana Nikolajevic-Stirski Ž 40-50 Capital Crew 0:00:00 00:00 0.00 Registered
130 30 Gordan Gogić M 40-50 Run3 0:00:00 00:00 0.00 Registered
131 5 Gordana Diković-Jovanović Ž 50-60 / 0:00:00 00:00 0.00 Registered
132 6 Gordana Seatovic Ž 50-60 0:00:00 00:00 0.00 Registered
133 12 Gordana Vučić Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
134 34 Gortva Sanja Ž Gen AK Becej 0:00:00 00:00 0.00 Registered
135 101 Igor Žabarac M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
136 102 Ilija Radisavljevic M Gen BURT 0:00:00 00:00 0.00 Registered
137 35 Irena Grujić Ž Gen Maraton Tim Pozarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
138 103 Ivan Milijic M Gen Planinarski Klub Siljak - Boljevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
139 104 Ivan Milosavljevic M Gen Inspiredbyhope 0:00:00 00:00 0.00 Registered
140 105 Ivan Milovanović M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
141 106 Ivan Radovanovic M Gen Georad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
142 107 Ivan Stevanovic M Gen Inspired By Hope Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
143 108 Ivan Vasilijević M Gen ARK DUGE Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
144 31 Ivan Veljkovic M 40-50 ARK Duge Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
145 110 Ivan Vučković M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
146 36 Ivana Strikić Ž Gen Olimp 0:00:00 00:00 0.00 Registered
147 37 Jelena Kukić Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
148 13 Jelena Lukić Ž 40-50 ARK Petrovgrad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
149 39 Jelena Pesic Ž Gen ARK DUGE Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
150 40 Jelena Raskovic Ž Gen AK Apatin 0:00:00 00:00 0.00 Registered
151 111 Jovan Vukobratovic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
152 41 Jovana Kulušić Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
153 42 Jovana Nikolić Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
154 43 Katarina Pohlod Ž Gen AK Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
155 112 Kristijan Stosic M Gen AK Vranjski Maratonci 0:00:00 00:00 0.00 Registered
156 44 Kristina Novović Ž Gen ARK "" Duge Staz" Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
157 45 Kristina Radović Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
158 4 Lazar Sekulic M 60+ AK Berane 0:00:00 00:00 0.00 Registered
159 114 Leon Rukavina M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
160 14 Ljiljana Vitetta Ž 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
161 32 Ljubisa Civcic M 40-50 ARK Krupa Na Vrbasu 0:00:00 00:00 0.00 Registered
162 116 Luka Kojić M Gen VAK 1926 0:00:00 00:00 0.00 Registered
163 47 Mariia Moskova Ž Gen AK Apatin 0:00:00 00:00 0.00 Registered
164 48 Marija Bubalo Ž Gen AK Apatin 0:00:00 00:00 0.00 Registered
165 49 Marija Nestorović Ž Gen Maraton TIM Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
166 50 Marijana Uroševic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
167 51 Marina Kolundžić-Rabrenovic Ž Gen Rabrenovici 0:00:00 00:00 0.00 Registered
168 52 Marina Pajčin Ž Gen Running Tribe Belgrade 0:00:00 00:00 0.00 Registered
169 117 Mario Stojanovic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
170 118 Marko Blagojević M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
171 119 Marko Jocić M Gen Dudaš Atletiks 0:00:00 00:00 0.00 Registered
172 120 Marko Latković M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
173 33 Marko Mihajlović M 40-50 Aquila Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
174 122 Marko Miljkovic M Gen Krusevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
175 123 Marko Milojković M Gen Homoljski Maratonci 0:00:00 00:00 0.00 Registered
176 124 Marko Rošulj M Gen Individualac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
177 125 Mihajlo Černjuš M Gen Olimp-vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Registered
178 126 Mihajlo Gajic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
179 127 Mikica Janković M Gen Pd Bukulja 0:00:00 00:00 0.00 Registered
180 128 Mikloš Bruner M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
181 34 Milan Aritonović M 40-50 ARK "Duge Staz" Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
182 130 Milan Delić M Gen Ark Petrovgrad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
183 131 Milan Mihajlovic M Gen Induvidualno, Kučevo 0:00:00 00:00 0.00 Registered
184 132 Milan Ristic M Gen Flamingo Running Team 0:00:00 00:00 0.00 Registered
185 35 Milan Rukavina M 40-50 AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
186 53 Milica Krnic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
187 54 Milica Krnic Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
188 55 Milica Krstić Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
189 56 Milica Marković Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
190 134 Milica Milutinovic M Gen Sapine Tupa Sampion 0:00:00 00:00 0.00 Registered
191 57 Milica Pantelic Ž Gen Ak Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
192 5 Milivoje Simić M 60+ 0:00:00 00:00 0.00 Registered
193 36 Miljan Milojković M 40-50 AK "Niški Marato" - Niš 0:00:00 00:00 0.00 Registered
194 137 Miloš Dajević M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
195 138 Miloš Panajotović M Gen A. K Indjija 0:00:00 00:00 0.00 Registered
196 139 Miloš Radovanović M Gen Maraton Tim Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
197 140 Miloš Stanisavljević M Gen Maraton Tim Požarevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
198 141 Miloš Stanojević M Gen Agape,jagodina 0:00:00 00:00 0.00 Registered
199 142 Miloš Živanović M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
200 Milovan Lučić 0:00:00 00:00 0.00 Registered
201 6 Milovan Lučić M 60+ 0:00:00 00:00 0.00 Registered
202 144 Miodrag M Janković M Gen Ark DUGE Staze Svilajnac 1k 0:00:00 00:00 0.00 Registered
203 37 Miroslav Molnar M 40-50 Ark Petrovgrad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
204 146 Miša Milić M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
205 38 Mladen Đekić M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
206 11 Momčilo Popović M 50-60 Individualac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
207 15 Monika Stojanović Ž 40-50 AK Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
208 59 Nataša Lazić Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
209 60 Nataša Pavlov Ž Gen ARK "" Duge Staz" Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
210 39 Nebojsa Sudimac M 40-50 Ark Maratonac Krusevac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
211 61 Nela Popović Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
212 150 Nemanja Bunjevački M Gen Flamingo Running Team 0:00:00 00:00 0.00 Registered
213 40 Nemanja Glišić M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
214 152 Nemanja Katanić M Gen AK Hajduk Maraton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
215 153 Nemanja Rabrenovic M Gen Rabrenovici 0:00:00 00:00 0.00 Registered
216 154 Nemanja Đurić M Gen AK Apatin 0:00:00 00:00 0.00 Registered
217 155 Nenad Bozic M Gen OAK 0:00:00 00:00 0.00 Registered
218 156 Nenad Mikaric M Gen ARK DUGE Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
219 157 Nevena Topličić M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
220 158 Nikola Bursać M Gen AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
221 159 Nikola Milenković M Gen Aquila Tim 0:00:00 00:00 0.00 Registered
222 160 Nikola Radojevic M Gen Ark Duge Staze 0:00:00 00:00 0.00 Registered
223 161 Nikola Đokić M Gen Olimp 0:00:00 00:00 0.00 Registered
224 62 Nina Milošević Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
225 63 Olga Radovanović Ž Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
226 162 Osman Junuzovic M Gen Doboj 0:00:00 00:00 0.00 Registered
227 41 Predrag Mihajlov M 40-50 Sportski Klub Olimp Vrbas 0:00:00 00:00 0.00 Registered
228 12 Predrag Vejin M 50-60 Akapatin 0:00:00 00:00 0.00 Registered
229 7 Rade Obradovic M 60+ Beolaser 0:00:00 00:00 0.00 Registered
230 8 Radivoj Jocić M 60+ 0:00:00 00:00 0.00 Registered
231 13 Radovan Zorić M 50-60 OAK Beograd 0:00:00 00:00 0.00 Registered
232 42 Robert Šahurić M 40-50 AK Hajduk Marton Tim Kula 0:00:00 00:00 0.00 Registered
233 64 Sanela Buila Ž Gen Olimp 0:00:00 00:00 0.00 Registered
234 16 Sanela Fetahović Ž 40-50 ARK Fruška Gora - Novi Sad 0:00:00 00:00 0.00 Registered
235 169 Saša Petrović M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
236 170 Sava Radovanović M Gen ARK Duge Staze Svilajnac 0:00:00 00:00 0.00 Registered
237 43 Siniša Radivojević M 40-50 0:00:00 00:00 0.00 Registered
238 44 Sinisa Stanojevic M 40-50 Pomoravski Maraton 0:00:00 00:00 0.00 Registered
239 7 Slavica Ranković Ž 50-60 "Patrik" Pančevo, Vak1926 0:00:00 00:00 0.00 Registered
240 173 Slavko Panic M Gen PK Pobeda 0:00:00 00:00 0.00 Registered
241 174 Slavko Savic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
242 14 Slavomir Borka M 50-60 Maratonci Pančevo 0:00:00 00:00 0.00 Registered
243 176 Slobodan Djorovic M Gen Psk Balkan 0:00:00 00:00 0.00 Registered
244 15 Slobodan Milosavljević M 50-60 Homoljski Maratonci 0:00:00 00:00 0.00 Registered
245 178 Srdjan Peric M Gen Sad Trci 0:00:00 00:00 0.00 Registered
246 179 Stefan Milenkovic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
247 180 Stefan Nikolic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
248 181 Stefan Sekulić M Gen Ak Dragutin Tomašević 0:00:00 00:00 0.00 Registered
249 182 Stefan Stevanovic M Gen 0:00:00 00:00 0.00 Registered
250 183 Stefan Stojanović M Gen 0:00:00 00:00